herb_artykul

herb_artykulW dniu dzisiejszym rozpoczynamy oficjalną prezentację Kandydatek i Kandydatów startujących z listy KWW NOWY Świebodzin do Rady Miasta. Dowiecie się o tym kim jesteśmy, skąd pochodzimy oraz jakie są nasze priorytety w trakcie misji, którą być może nam powierzycie…

Komitet Wyborczy Wyborców NOWY Świebodzin powstał z myślą o lepszym jutrze dla Miasta i Gminy w której przyszło nam wspólnie żyć. Nikt z nas nie należy do żadnej partii politycznej. Nikt z nas nie myśli tylko o sobie. Spotkaliśmy się po to by tworzyć lepsze jutro odsuwając od władzy tych, którym kiedyś się chciało ale dziś już się nie chce.

Każdy z Kandydatów KWW NOWY Świebodzin to pewna indywidualność. Mamy w naszym gronie sportowców, nauczycieli, dziennikarzy. Nie obce nam są problemy ludzi wśród których żyjemy. Chcemy by było ich jak  najmniej.

Odwiedzając nasza stronę i przeglądając poszczególne profile dowiecie się o nas więcej. Być może przypadniemy Wam do gustu. Być może zachęcimy Was do tego by postawić właśnie na nas.

Pozdrawiamy
KWW NOWY Świebodzin