fb_like

NOWY Świebodzin posiada już pół tysiąca unikalnych i jedynych w swoim rodzaju Sympatyków na FB. Tylko w przeciągu zaledwie jednego miesiąca przybyło ich aż +120%!

Na nic więc pobożne „życzenia” jednego ze świebodzińskich prywatnych portali informacyjnych jawiącego się niezależnym i bezstronnym o licznych odwrotach i braku zaufania. Podważającego naszą siłę i wiarygodność. Oczerniającego działania lidera KWW NOWY Świebodzin nie wymieniając go w trakcie publikacji celowo z imienia i nazwiska, zakłamując rzeczywistość, zniesławiając i rzucając oszczerstwa.

wskazniki_18102014
Na szczęście każdorazowy taki atak wywołuje odwrotny skutek do zamierzonego. Bo Mieszkańcy Świebodzina mają swoje rozumy i swoją mądrość. Widzą i wiedzą kto jakie ma intencje. Coraz mniej się boją, stając się otwartymi na świat. I to jest piękne i to napawa optymizmem! Budujmy razem społeczeństwo obywatelskie!

Zobaczcie jak rozkłada się Wasza sympatia do nas w przypadku podziału na płeć i wiek. Z naszej strony ślemy Wam gorące podziękowania za to, że mimo tych jakże wielu nieprzychylności twardo stoicie za nami!